iletişim
Gizlilik Politikası

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
MAVİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.
Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.
Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda saklanmaktadır.
Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
SHINO TOUR SEYAHAT ACENTASI TİC. LTD ŞTİ. veya MAVİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI adı altında varlık gösteren şirket, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir. 
Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında SHINO TOUR SEYAHAT ACENTASI TİC. LTD ŞTİ. veya MAVİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI adı altında varlık gösteren şirket bünyesinde kullanılmaktadır. 
SHINO TOUR SEYAHAT ACENTASI TİC. LTD ŞTİ. veya MAVİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI adı altında varlık gösteren şirket, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin gezisayfasi.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.
İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar SHINO TOUR SEYAHAT ACENTASI TİC. LTD ŞTİ. veya MAVİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI adı altında varlık gösteren şirketin sorumluluğunda değildir. 
Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.
Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) dair SHINO TOUR SEYAHAT ACENTASI TİC. LTD ŞTİ. veya MAVİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI adı altında varlık gösteren şirket, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 
ACENTA ÜNVANI: İZMİR MAVİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI / TÜRSAB A GRUBU 9134
Şirket Unvanı: SHINO TOUR SEYAHAT ACENTASI TİC. LTD ŞTİ.
Vergi Dairesi ve Numarası: KORDON VD 769 070 72 18
ADRES: KÜLTÜR MAHALLESİ (KORDON ORDU EVİ YANI) SOKAK NO:4 D:1 ALSANCAK / İZMİR - TÜRKİYE 
TELEFON: +90 232 404 11 77
FAKS : +90 232 404 11 78
MAIL : mavi@mavitourism.com
WEB : http://www.gezisayfasi.com/

Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
 
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Kategoriler